Рубрики
Музика

Співачка DiAna в новому кліпі продемонструвала свою секретну зброю.

У новому кліпі на пісню «Guantanamera» співачка DiAna заспівала про нерозділене кохання і показала відмінну танцювальну підготовку.

Українська співачка DiAna продовжує своє сходження на музичний Олімп. Зірка артистки запалилася в кінці 2016 року, коли дівчина виконала композицію «Тибетськісни» відомого композитора, автора пісень і продюсера Андрія Француза. Не зраджуючи своєму хітмейкеру, DiAna представила широкій публіці відео на сингл «Guantanamera».

Юна виконавиця DiAna в свіжому кліпі на пісню «Guantanamera» продемонструвала раніше невідомі грані свого таланту. Крім музичної кар’єри та амплуа телеведучої в декількох проектах на українському телебаченні, дівчина знайшла застосування своїй секретній «зброї» – танцювальній майстерності. Під час зйомок нового відео, співачка виконала непросту хореографічну постановку:

«Артист повинен бути багатофункціональним, крім музики я займаюся бальними танцями. Я дуже рада, що випала нагода показати свої вміння в кліпі – моя продюсерська команда придумала приголомшливу картинку, до якої було доречно додати танцювальний перформенс», – ділиться DiAna.

На створення «Guantanamera» автора композиції Андрія Француза надихнув оригінальний кубинський твір. «Дівчина з Гуантанамо», як в перекладі з іспанської звучить назва відомої пісні, розповідає історію про нерозділене кохання. Абсолютно нова версія хіта у виконанні української артистки вийшла не менш драматичною.

Чуттєвий вокал DiAna додав розповіді більшої глибини і передав непереборну силу, яка живе всередині головної героїні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *