Кіно

«БОБОТ ТА ЕНЕРГІЯ ВСЕСВІТУ» – КІНО, ЯКЕ ЗМУШУЄ ЗАДУМАТИСЯ

БОБОТ ТА ЕНЕРГІЯ ВСЕСВІТУ

Вперше в історії українського кінематографа виходить фантастична стрічка, яку повністю зробили в Україні. Фільм створила українська студія mental dRrive за підтримки Держкіно. У широкий прокат стрічка виходить вже 30 серпня.

Вчора у столичному кінотеатрі СінемаСіті відбулася Гала-прем’єра, на яку зібралися представники шоу та кінобізнесу.

Серед гостей були: актриса Ірма Вітовська, продюсер Ігор Кондратюк, голова Нацради з питань телебачення і кіно Юрій Артеменко,  Керівник і засновник компанії Film.ua Сергій Созановський, співачка Віра Кікелія, ведуча Анна Заклецька і багато інших.

Перші враження від фільму різнопланові та яскраві. Але всіх глядачів об’єднує те, що рівень картинки може змагатися з Голівудом. Відомо, що 50% часу у стрічці займає комп’ютерна графіка.

 

«Мене надихає реакція на фільм наших юних глядачів – бо саме вони були нашими натхненниками і саме для них ми хотіли створити новий космічний світ, в який би вони далі бавилися. Наше майбутнє – це діти, про яких ми зняли фільм.  Я справді хочу, щоб український глядач знайшов у цьому фільмі глибші сенси, аніж їх видно на поверхні», – Олексій Москаленко, генеральний продюсер.

 

«Я радий, що фільм викликав бурю емоцій у наших глядачів. Думати і переживати – це найважливіша роль кіно. Коли людина виходить з залу і ні про що не задумується – вона дарма витратила час. Створюючи Всесвіт Бобота, ми хотіли показати звичні для нас речі під іншим кутом. Наприклад, що трансформатор може бути захисником Землі, а машини для сміття – зовсім не машинами для сміття. Наш фільм – це новий Всесвіт, в який зможуть гратися наші діти», – Максим Ксьонда, режисер.

 

Нагадаємо, що команда фільму запустила соціальну ініціативу зі збору сміття #БоботПротиСміття, яку підтримали «Київміськвторресурси», «Україна без сміття» та мережа супермаркетів «Сільпо».

Синопсис фільму:

Внаслідок потужного вибуху на Сонці по всій Землі може зникнути електроенергія. Електромагнітне поле Землі – це щит, збудований людьми, що формується спеціальними енергетичними Станціями, одна з яких була відключена Сміттярами – невідомими істотами. 12-річний Вадик потрапляє в коловорот подій і на його плечі лягає місія порятунку світу. Йому на допомогу приходить Бобот – трансформаторна будка, носій Енергії Всесвіту. Разом вони намагаються запобігти катастрофі. Тепер від мужності Вадика залежить доля людства.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.